Kavel 1050 19e eeuwse ets, naar Rembrandt
Kavel 1050. 19e eeuwse ets, naar Rembrandt

Ets op papier, voorstelling van een man met baard met muts. Draagt signatuur Rembrandt en datering 1640, vermoedelijk 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 10 x 8,5 cm, lijst 17 x 14 cm
Conditie Lijst met lichte beschadigingen, tekeningen met enkele vlekjes en vouwen
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel