Kavel 1051 Lot van KangXi Chinees porseleinen, vijf koppen en twee schoteltjes
Kavel 1051. Lot van KangXi Chinees porseleinen, vijf koppen en twee schoteltjes

Vijf vroeg 18e eeuws Chinees porseleinen koppen, waaronder drie miniatuur kopjes en twee bijpassend schoteltjes. Blauw/wit met peterselie en bloesem decors. Drie miniatuur kopjes gemerkt op onderzijde. KangXi periode.

Taxatiewaarde € 120 - € 180
Afmetingen Kopjes 3 en 3,5 cm hoog en 4,5 en 5,5 cm doorsnede. Schoteltjes zijn 9,5 cm doorsnede.
Conditie Twee kopjes en twee schoteltjes met fleabites op de rand. 1 schotletje met haarlijn
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel