Kavel 754 19e eeuwse kerfsnede kist
Kavel 754. 19e eeuwse kerfsnede kist

Een antieke 19e eeuwse Fries kerfsnede kist, rijk bewerkt met o.a. rozetten en ruitvormig motief.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen HBD 10 x 40 x 22 cm
Conditie Gebruikssporen, zonder sleutel
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel