Kavel 755 Lot diversen
Kavel 755. Lot diversen

Lot diversen. Bestaande uit Japnse Satsuma vazen, Duitse steengoed kruikjes en voorzitterhamers, etc.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel