Kavel 554 19e eeuwse volkskunst achterglasschildering, Abrahams offer
Kavel 554. 19e eeuwse volkskunst achterglasschildering, Abrahams offer

Een antieke 19e eeuwse volkskunst achterglasschildering, voorstelling van Abraham’s Offer, met tekst ‘Gehoorsaamheid Abrahams in het Offeren van zijn Zoon Izaak Gen.XXII 10-13’. In bruin houten profiellijst.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 44 x 52,5 cm, lijst 56 x 64 cm
Conditie Verfverlies aan de randen van het werk, beschadigingen aan de lijst
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel