Kavel 555 Duitse 18e eeuwse wandelkaart in lijst
Kavel 555. Duitse 18e eeuwse wandelkaart in lijst

Een antieke 18e eeuwse Duitse opvouwbare wandelkaart, ingekleurd, gemonteerd op linnen. Herkomst: veiling Café Bobby Harms, Lemmer.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Redelijke staat.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel