Kavel 747 20e eeuwse zilveren kandelaar, Wilkens Bremen.
Kavel 747. 20e eeuwse zilveren kandelaar, Wilkens Bremen.

Een 20e eeuwse eerste gehalte (925/1000) zilveren tweelichts kandelaar, modern design. Gemerkt op de voet ‘925’ en met pers = Wilkens, Bremen.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Hoogte 16 cm
Conditie Voet zit los van onderplaat
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel