Kavel 748 Lot van vier 18e eeuwse Chinese borden, één met zilveren beugel
Kavel 748. Lot van vier 18e eeuwse Chinese borden, één met zilveren beugel

Lot diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden: één blauw-wit met floraal decor, Kangxi periode (1664-1722), een Famille Rose bord met sgraffito decor en florale- en strikmotieven, Yongzheng periode (1722-1735), en twee 18e eeuwse imari bord met geometrische en florale motieven, Qianlong periode (1735-1796), waarvan één met een Fries zilveren beugel, vermoedelijk gemaakt van een bijbelslot gemerkt ‘KD’ = Klaas Djurrema, werkzaam te Dokkum vanaf 1773.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede borden 21,5 tot 23 cm
Conditie Blauw-witte bord met enkele randschilfers, overige borden gelijmd
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel