Kavel 564 Albasten beeld, Hollands meisje
Kavel 564. Albasten beeld, Hollands meisje

Een vroeg 20e eeuws albasten sculptuur, voorstelling van een Hollands meisje met klompen. Ongesigneerd, vermoedelijk Frankrijk ca. 1900.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 41 cm
Conditie Voet gelijmd
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel