Kavel 563 Drie kopjes en twee schotels, Kangxi periode
Kavel 563. Drie kopjes en twee schotels, Kangxi periode

Lot van drie antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en twee schotels, voorstelling van ruiters te paard, één met een boog die een haas heeft geschoten, één met een lans. Kangxi periode (1664-1722).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Doorsnede schotels 12,7 cm, doorsnede kopjes 9 cm, hoogte kopjes 5 cm
Conditie Eén kopje met haarlijn 3,5 cm en chipje bij standring 6 mm, één kopje met twee haarlijnen 1 en 3 cm, één kopje met haarlijn 3 cm, beide schotels met randfritting en enkele kleine haarlijnen en chips
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel