| Kavel | 864. Antiek 19e eeuws driepoots bijzettafeltje |
| Omschrijving | Een antiek 19e eeuwse driepoots bijzettafeltje met ovaal blad, biedermeier |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Conditie | Gebruikssporen |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |