| Kavel | 865. Een antiek Chinees porseleinen celadon kom. |
| Omschrijving | Een antiek Chinees porselein kom in celadon glazuur. Rondom met vergulde karaktertekens. Onderzijde gemerkt met een onderglazuur blauw sealmerk. Vroeg 20e eeuws. |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 8 cm hoog en 19,5 cm doorsnede. |
| Conditie | Gaaf. |
| Huidig bod | € 3200 |
| Verkocht voor | € 3200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |