Kavel 865 Een antiek Chinees porseleinen celadon kom.
Kavel 865. Een antiek Chinees porseleinen celadon kom.

Een antiek Chinees porselein kom in celadon glazuur. Rondom met vergulde karaktertekens. Onderzijde gemerkt met een onderglazuur blauw sealmerk. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 8 cm hoog en 19,5 cm doorsnede.
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 3200
Verkocht voor € 3200
Vorig kavel Volgend kavel