| Kavel | 1053. Antiek schoolbankje, Thonet stijl |
| Omschrijving | Een antiek vroeg 20e eeuws schoolbankje, opgebouwd uit gebogen hout, met vierkant schrijfblad. In de stijl van Thonet. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 55 x 40 x 78 cm |
| Conditie | Beschadiging in rugleuning |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |