Kavel 1052 Bernardus Johannes Boeziek (1877-1954)
Kavel 1052. Bernardus Johannes Boeziek (1877-1954)

Schilderij, olieverf op doek. Boeren aan het werk met korenschoven. Rechtsonder gesigneerd Bernardus Johannes Boeziek (Amsterdam 1877 - Haarlem 1954)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 30,5 x 50,5 cm
Conditie Beschadiging in de lucht
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel