Kavel 788 Antieke wandrek en een vlasribbel of vlasbraak.
Kavel 788. Antieke wandrek en een vlasribbel of vlasbraak.

Een antiek uit eikenhout gestoken wandrek voor lektuur. Met gestoken Bijbelse voorstellingen, druivenranken en bloemen. Hierrbij een eikenhouten vlas braak of ribbel. Beide vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Rek, 38 x 36 cm. Vlasbraak. 78 x 27 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel