Kavel 789 Een Chinees porseleinen olielamp
Kavel 789. Een Chinees porseleinen olielamp

Een antieke Chinees porseleinen tafel olielamp op ronde voet, blauw/wit met florale decors. Laat 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 27 cm hoog en 21 cm doorsnede.
Conditie Haarlijnen en diverse bakfouten.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel