| Kavel | 620. Chinees porseleinen bloempot op onderschotel en twee kopjes. |
| Omschrijving | Een Chinees porseleinen bloempot. Met rondom polychroom decors met landschappen. Hierbij twee Chinees porseleinen kopjes in Wucia kleurenpallet en met een decor van boom met bloesem, vruchten en karaktertekens. Alles 20e eeuws. Update 6/12: onderschotel toegevoegd |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | Bloempot is 23 cm hoog en 28 cm doorsnede. Kopjes zijn 5 cm hoog. |
| Conditie | Gaaf. |
| Huidig bod | € 25 |
| Verkocht voor | € 25 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |