Kavel 621 Lot diverse zakhorloges, o.a. Junghans en niëllo zilver
Kavel 621. Lot diverse zakhorloges, o.a. Junghans en niëllo zilver

Lot diverse zakhorloges, waaronder één antiek exemplaar, ca. 1900, met niëllo zilveren kast, gemerkt ‘800’ en ‘Ancre de Precision’, aan lange eerste gehalte (925/1000) gevlochten zilveren chatelaine.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Diverse afmetingen
Conditie Diverse condities: niëllo exemplaar goed en lopend, veel andere exemplaren met beschadigingen en missende onderdelen
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel