Kavel 783 Drie 20e eeuwse Chinese vaasjes
Kavel 783. Drie 20e eeuwse Chinese vaasjes

Lot van drie 20e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes, twee met voorstelling van moeder met twee kinderen en één met voorstelling van moeder en dochter. Alle drie gemerkt met zeskaraktermerk en op houten sokkels.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 22 cm zonder sokkel
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel