Kavel 784 Zilveren soeplepel, Haags Lof, Voorschoten 1925
Kavel 784. Zilveren soeplepel, Haags Lof, Voorschoten 1925

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren soeplepel, model Haags Lof. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje, meesterteken V = zilverfabriek Voorschoten, jaarletter P (1925), tevens gegraveerd met initialen ‘A.J.K’ en datering 14-2-26.

Taxatiewaarde € 140 - € 180
Afmetingen Lengte 25 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel