Kavel 750 Drie KangXi Chinees imari porseleinen kopjes en een schoteltje.
Kavel 750. Drie KangXi Chinees imari porseleinen kopjes en een schoteltje.

Drie vroeg 18e eeuws Chinees Imari porseleinen getorste koppen en 1 bijpassend schoteltje. Met een decor van vogels, konijntjes en herten rondom.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Schoteltje 11,5 cm doorsnede. Kopje is 4 cm hoog en 8 cm doorsnede.
Conditie 1 kopje met haarlijn. Schoteltje met minimale fleabites.
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel