Kavel 749 Indonesische School 20e eeuw
Kavel 749. Indonesische School 20e eeuw

Een Indische inktekening op papier. Moderne voorstelling van dansende figuren bij de zon. Onduidelijk gesigneerd, 1960.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 32 x 48 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel