Kavel 818 Een antiek Chinees porseleinen blauw monochroom vaas.
Kavel 818. Een antiek Chinees porseleinen blauw monochroom vaas.

Een antiek Chinees porselein vaas met draak en trompetvormige hals in een blauw monochroom glazuur. Met rondom lotusbladeren decors. Niet gemerkt. 20e eeuws of eerder.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 22,5 cm hoog en 11 cm doorsnede.
Conditie Gerepareerde chip op de hals.
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel