Kavel 817 H.J. Neuland (1928-2009) - Hollands landschap
Kavel 817. H.J. Neuland (1928-2009) - Hollands landschap

Schilderij, olieverf op doek. Hollands landschap met boerderij aan het water. Rechtsonder gesigneerd H.J. Neuland (Hengelo 1928-2009)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 70 x 60 cm
Conditie Conditie op aanvraag
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel