Kavel 656 Een eiken linnenkast met kuif
Kavel 656. Een eiken linnenkast met kuif

Een 19e eeuwse eikenhouten linnenkast met drie lades achter de deuren en versierd met houten kuif.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 265 cm hoog x 160 cm lang en 43 cm diep.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel