Kavel 655 Eikenhouten wandconsole
Kavel 655. Eikenhouten wandconsole

Een antieke 19e eeuwse eikenhouten wandconsole met gestoken decor van o.a. buste en bladeren.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 47 cm,
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel