Kavel 633 Een KangXi Chinees porseleinen kom.
Kavel 633. Een KangXi Chinees porseleinen kom.

Een vroeg 18e eeuws porseleinen geribte kom. Blauw/wit met een floraal decor rondom en een bloesemtak op het plat. Gemerkt op de onderzijde. KangXi periode.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 7,5 cm en doorsnede 15 cm
Conditie Gaaf, minimale fleabite op de rand,.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel