| Kavel | 633. Een KangXi Chinees porseleinen kom. |
| Omschrijving | Een vroeg 18e eeuws porseleinen geribte kom. Blauw/wit met een floraal decor rondom en een bloesemtak op het plat. Gemerkt op de onderzijde. KangXi periode. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 7,5 cm en doorsnede 15 cm |
| Conditie | Gaaf, minimale fleabite op de rand,. |
| Huidig bod | € 80 |
| Verkocht voor | € 80 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |