| Kavel | 634. Jan Kooistra (1950-2021 - bloemstilleven |
| Omschrijving | Aquarel op papier, voorstelling van een boeket met rozen. Rechtsonder gesigneerd Jan Kooistra (Damwoude 1950 - 2021). |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 28 x 20 cm, lijst 36 x 28 cm |
| Conditie | Goede staat |
| Huidig bod | € 85 |
| Verkocht voor | € 85 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |