Kavel 634 Jan Kooistra (1950-2021 - bloemstilleven
Kavel 634. Jan Kooistra (1950-2021 - bloemstilleven

Aquarel op papier, voorstelling van een boeket met rozen. Rechtsonder gesigneerd Jan Kooistra (Damwoude 1950 - 2021).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 28 x 20 cm, lijst 36 x 28 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel