Kavel 1081 Een Qianlong Chinees porseleinen schotel
Kavel 1081. Een Qianlong Chinees porseleinen schotel

Een 18e eeuws Chinees porseleinen schotel. Blauw/wit met een decor van pioenrozen op de rand en een stilleven van rots, hekwerk en pioenrozen op het plat. Qianlong periode.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 32,5 cm doorsnede.
Conditie Profesioneel gerestaureerd.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel