Kavel 1082 Zilveren visschep met voorstelling van vis, Voorschoten 1927
Kavel 1082. Zilveren visschep met voorstelling van vis, Voorschoten 1927

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren visschep, gedeeltelijk opengewerkt, in de vorm van een vis. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje, meesterteken zilverfabriek Voorschoten, werkzaam 1925-1961 en jaarletter R (1927)

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte 34,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel