Kavel 1061 Grote 19e eeuwse eikenhouten nis
Kavel 1061. Grote 19e eeuwse eikenhouten nis

Een groot antiek 19e eeuws eikenhouten nis voor een heiligenbeeld, gestoken met o.a. krul- en schelpmotieven en houten knoppen aan de bovenzijde.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 80 x 50 x 27 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel