Kavel 1062 18e eeuwse zilveren schoengesp
Kavel 1062. 18e eeuwse zilveren schoengesp

18e eeuwse zilveren schoengesp, gekeurd door Hendrik Fleringe.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Conditie Conditie op verzoek
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel