Kavel 659 Grote Chinese krijgersvaas
Kavel 659. Grote Chinese krijgersvaas

Een kapitale Chinees porseleinen vaas, zgn Nanking of warenhuis porselein. Rondom polychroom beschilderd met oorlogsscenes. Diverse krijgers te voet en te paard. Gemerkt met karaktertekens aan de onderzijde.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 56 cm
Conditie Twee stukken in de hals gelijmd.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel