Kavel 660 Hollandse School 19e eeuw - kerkinterieur Nieuwe Kerk Amsterdam
Kavel 660. Hollandse School 19e eeuw - kerkinterieur Nieuwe Kerk Amsterdam

Aquarel (sepia) op papier, voorstelling van een de kansen van de Nieuwe Kerk in Amsterdam met diverse figuren, Linksonder onduidelijk gesigneerd.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 19,5 x 14 cm, lijst 32 x 27 cm
Conditie Licht verkleurd, kleine vochtvlekken
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel