| Kavel | 660. Hollandse School 19e eeuw - kerkinterieur Nieuwe Kerk Amsterdam |
| Omschrijving | Aquarel (sepia) op papier, voorstelling van een de kansen van de Nieuwe Kerk in Amsterdam met diverse figuren, Linksonder onduidelijk gesigneerd. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie III - 17 december 2025 |
| Afmetingen | 19,5 x 14 cm, lijst 32 x 27 cm |
| Conditie | Licht verkleurd, kleine vochtvlekken |
| Huidig bod | € 260 |
| Verkocht voor | € 260 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |