Kavel 575 Hans Petri (1919-1996)
Kavel 575. Hans Petri (1919-1996)

Schilderij, olieverf op doek. Hollands polderlandschap, rechtsonder gesigneerd H, Petri (vermoedelijk Hans Petri, Weerselo 1919 - Dordrecht 1996), gedateerd 1934. Verso locatie ‘Zwanenburg bij Halfweg’.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 28 x 38 cm, lijst 40,5 x 51 cm
Conditie Craquelé, randen spieraam zichtbaar, oppervlaktevuil
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel