Kavel 576 Hollandse School 19e eeuw - Weidelandschap
Kavel 576. Hollandse School 19e eeuw - Weidelandschap

Aquarel op papier, weidelandschap met koeien en figuren bij een boerderij. Ongesigneerd, Hollandse School 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 19 x 24,5 cm
Conditie Conditie op aanvraag
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel