Kavel 745 Henri Cassiers (1858-1944). Kleuren ets winter landschap.
Kavel 745. Henri Cassiers (1858-1944). Kleuren ets winter landschap.

Een kleuren ets op papier. Belgische straat aan de vaart in de winter. Gesigneerd (Henri) Cassiers (1858-1944).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 61 x 49 cm.
Conditie Mooie conditie
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel