Kavel 744 Twee Japanse champlevé vazen
Kavel 744. Twee Japanse champlevé vazen

Lot van twee 20e eeuwse Japanse bronzen champlevé vazen op houten sokkels. Ongemerkt

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 26 en 34 cm incl sokkels
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel