Kavel 1036 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1036. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij olieverf op schilderskarton. Binnenplaats van de boerderij met schuur/stal. Gesigneerd LO .H. Winter.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 38 x 24 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel