Kavel 1035 Twee bronzen Boeddha boekensteunen
Kavel 1035. Twee bronzen Boeddha boekensteunen

Een stel bronzen boekensteunen in de vorm van Boeddha. Ongemerkt, vermoedelijk eerste helft 20e eeuw

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 14,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel