Kavel 1017 Hollandse School 20e eeuw
Kavel 1017. Hollandse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek, gemonteerd op paneel (marouflé). Winterlandschap met slee. Kopie naar Louis Apol.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 31 x 43 cm, lijst 48,5 x 60 cm
Conditie Craquele, verfverlies aan de zijkanten
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel