Kavel 1016 Twee 19e eeuwse Indische offerschaaltjes
Kavel 1016. Twee 19e eeuwse Indische offerschaaltjes

Lot van twee antieke Indische offerschaaltjes. Langwerpig model, met gedreven voorstelling, één met bladeren en één met dieren en bloemen. Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Lengte 18 tot 21,5 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel