Kavel 596 Houtsnijwerk paard voor arreslee
Kavel 596. Houtsnijwerk paard voor arreslee

Een antiek 19e of vroeg 20e eeuws gestoken houten paardje voor arreslee, gepolychromeerd.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 29 cm
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel