Kavel 597 Tas met zilveren beugel, 1916
Kavel 597. Tas met zilveren beugel, 1916

Een 20e eeuwse stoffen damestas met kralen, aan een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren beugel, opengewerkt en met voorstelling van De Stier van Paulus Potter en Hollandse landschappen met molen en zeilschip. Aan de binnenzijde met inscriptie ‘A. Lunssen Maas’. Gekeurd met minervakopje, lopende leeuw en jaarletter G (1916).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen ca. 25 x 20 cm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel