Kavel 590 Lot antiek tin (5x)
Kavel 590. Lot antiek tin (5x)

Lot divers antiek tin, bestaande uit twee maatbekers (één gemerkt .TCD onder kroon, één gemerkt ‘RvdV & Bn ‘s Bosch’ = Rouppe van de Voort, Den Bosch ca. 1880), een trechter (gemerkt met roosje) , en tabakspot en een wandbord met stadsgezicht Delft, tevens met opschrift ‘Delft’ en datering 1812’. Laatstgenoemde gemerkt met roosje en initialen ‘VDB’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Doorsnede wandbord 23 cm
Conditie Gebruikssporen, dekselpot met reparatie
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel