Kavel 589 Dirk Bakker (1947-2021)
Kavel 589. Dirk Bakker (1947-2021)

Schilderij, olieverf op doek, in houten panlatlijst. 'De kop van Janus’'. Rechtsonder gesigneerd Dirk Bakker (Alkmaar 1947 - 2021), gedateerd 1990.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 60 x 70 cm, lijst 61,5 x 71,5 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel