Kavel 890 Lot Chinees porselein (5x)
Kavel 890. Lot Chinees porselein (5x)

Lot divers Chinees porselein, 19e/20e eeuw: twee Famille verte gemberpotten, één met deksel, een theepotje met gouddecor, een deksel met beschildering van krab en een klein vaasje met vogel op tak, gemerkt met vierkaraktermerk.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel