Kavel 906 Lot divers (6x)
Kavel 906. Lot divers (6x)

Lot diversen: een porseleinen parfumflacon met messing montuur, een 19e eeuws speldenkussen in gekuipt houten emmertje, koperen doosje, 19e eeuws porseleinen parfumflacon met decor van schelpen en zilveren hals en dop, zilveren strooibus bekroond met adelaar, gemerkt met pseudokeuren en een derde gehalte (800/1000) zilveren dameszakhorloge, ca. 1900, in dooesje:

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Diverse condities
Conditie Hoogte parfumflacon 8 cm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel