Kavel 905 Twee vergulde bronzen boeddha’s
Kavel 905. Twee vergulde bronzen boeddha’s

Lot van twee 20e eeuwse gedeeltelijk vergulde bronzen Boeddha’s, één zittend, op lotusvormige voet, en één liggend (Parinirvana), op rechthoekige voet.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 8 tot 18 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel