Kavel 901 Lot met divers Japans Imari en boeren Imari
Kavel 901. Lot met divers Japans Imari en boeren Imari

Lot met divers Japans Imari en boeren Imari. Bestaande uit een kraagvaas, pijpvaas, twee waaijervormige schotels en een olielamp . Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste vaas is 36 cm hoog.
Conditie Gebruikssporen, maar gaaf.
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel